GPS Adventure Sportiva TwoNav by CompeGPS ( Holux )

Ce mai aveţi şi voi prin casă, curte, garaj, coteţ sau aiurea

GPS Adventure Sportiva TwoNav by CompeGPS ( Holux )

Mesajde Andry » Vin Iul 19, 2013 12:20 pm

De vânzare una bucată GPS adventure fabricat de Holux : TwoNav Sportiva CompeGPS, o replică fidelă ( nu chinezism ! ) a lui Garmin Oregon 450.

L-am folosit o săptămână în excursie, dar am reuşit într-un final să-mi mai strâng bani pentru a cumpăra un GPS Garmin cu Bluetooth, aşadar se vinde Holux-ul. Aparatul este ca şi nou, vine cu hărţi preinstalate ale Europei, dar din ce am văzut în softul lui se pot pune chiar şi hărţi Google Maps pe el.

Este acompaniat de o licenţă pentru aplicaţiile Desktop disponibile pe site-ul menţionatmai jos.

Link producător, găsiţi detalii tehnice : http://en.compegps.com/products/gps/twonav-sportiva/

Ce este de menţionat : rezoluţie 240*400px - 3" touch screen , compas 3D şi barometru ( altimetru ) integrate, 2GB memorie internă, slot microSD maxim 32GB, receptor ultra-sensibil Sirf Star III, protecţie intemperii IPX6, acumulator 1050mAh ( 10 ore autonomie ).

Bateria este identică cu modelul Nokia BL-5c.

Pachetul cuprinde : GPS, manual utilizare, CD aplicaţii, licenţă aplicaţii, suport ghidon ( bicicletă sau motocicletă ), încărcător 230V, cablu mini-USB, acumulator.

Poze : https://plus.google.com/photos/10186132 ... 6810222257

Preţ : 400 lei

Oraş : Braşov

Andry

Motocicleta: XRV750 Gri-Negru

Re: GPS Adventure Sportiva TwoNav by CompeGPS ( Holux )

Mesajde Hobo » Lun Sep 02, 2013 9:27 pm

Am cateva intrebari:este waterprof?Se poate incarca din mers?De unde se incarca: prin USB sau are dock?
Hobo

Motocicleta: xl600

Re: GPS Adventure Sportiva TwoNav by CompeGPS ( Holux )

Mesajde Andry » Mie Sep 04, 2013 6:25 am

Salut,

Am uitat să anunţ, l-am vândut de ceva vreme.
Dar ca şi informaţie : este waterproof ( garnituri la capace ), se poate încărca din mers via miniUSB.

VÂNDUT!
Andry

Motocicleta: XRV750 Gri-Negru

Înapoi la Vânzări diverse