Bancuri, Glume, Intamplari.....

Întruniri, ieşiri de weekend sau ture lungi

Bancuri, Glume, Intamplari.....

Mesajde pedros » Joi Iul 14, 2011 12:28 pm

Fiul unui cioban nu ştia cum să-i spună tatălui sau că e gay. După câteva pahare de horincă, îşi ia inima în dinţi şi zice:
- Tată, eu sunt gay!
După câteva secunde de cugetare, ciobanul îl întreabă:
- Fiule, costum Armani ai?
- Nu, tată.
- Cu parfum Boss te dai?
- Nu.
- Maşină Porsche conduci?
- Nu, tată, ştii bine!
- Atunci nu eşti gay, bă puţă, eşti poponar de rând!

Învăţătoarea vrea să afle ce le inspiră elevilor o năframă albă fluturată în vânt.
- O despărţire tristă pe peronul unei gări, zice Maria.
- Foarte bine, ai o fire sensibilă, zice învăţătoarea.
- În sfârşit pacea, după un război sângeros, zice Ionuţ.
- Foarte bine, zice învăţătoarea. Bulişor, ţie ce îţi inspiră o năframă albă fluturată în vânt?
- Adică cum – inspiră?
- Adică, la ce te gândeşti tu acum dacă eu ţi-aş flutura o năframa albă în vânt?
- Doamna învăţătoare, eu mă gândesc la pi..ă!
- Vai! Bulişor! Cum poţi să te gândeşti la aşa ceva când flutur o năframă albă. Nu înţeleg!
- Doamna învăţătoare, mie puteţi să-mi fluturaţi şi-un tramvai, că eu tot la pi..ă mă gândesc!
pedros

Motocicleta: PD 10.TRANSPLANT

Re: Bancuri, Glume, Intamplari.....

Mesajde Mihutz77 » Mar Aug 23, 2011 6:28 pm

O bunicuta se prezinta la examenul de admitere la facultate. Ia toate examenele cu brio si intra.
Totusi, examinatorii, curiosi, o intreaba, la ce ii mai trebuie scoala la varsta asta, ca doar e pensionara...
- Ah, nicidecum pentru cariera. Dar vreau sa-i fac un cadou barbatului meu care deunazi se falea prin birt
si spunea, ca la aniversarea lui de 70 de ani, isi doreste sa f.... o studenta... !
Mihutz77

Motocicleta: Honda Africa Twin

Mesajde pedros » Dum Sep 04, 2011 9:25 am

- Ion şi Maria merg la Zoo şi se opresc în faţa cuştii unei gorile.
Ion zice Mariei: - Tu Marie, ia desfă-ţi un nasture de la bluză! - Mă Ioane tu eşti bolund! - Taci tu, desfă-ţi numa un nasture! Maria îşi desface un nasture.
Gorila devine interesată. - Marie, mai desfă-ţi un nasture! Maria îşi mai desface un nasture la bluză. Gorila începe să sară prin cuşcă şi să urle.
- Marie, ia ridică-ţi un pic fusta! - Mă, tu nu eşti în toate minţile! - Taci din gură şi ridic-o numai un pic!
Maria se conformează. Gorila începe să se bată cu pumnii în piept şi să urle.
Ion deschide cuşca şi o împinge pe Maria înăuntru, spunând: - Ei, acum explică-i că n-ai chef, că eşti obosită, ca te doare capul si nu te simti bine......!
pedros

Mesajde Mihutz77 » Joi Mar 15, 2012 10:32 pm

de vanzare caine de vanatoare :-)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ecom1mt8hDQ[/youtube]
Mihutz77

Mesajde raoulserban » Vin Mar 16, 2012 12:44 pm

ai de capu meu. hahahahahahha! paco al meu simte caprele de la kilometrii si nu le slabeste cate 2-3 ore din alergare

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XO_Feh3MUrA[/youtube]

si dha...are un mod aparte de a rontai oasele

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D2D6TFsnaG4[/youtube]
raoulserban

Motocicleta: afriKa twin rd04

Mesajde pedros » Mar Mar 27, 2012 11:21 am

Intr-o buna zi, la poarte Raiului, un tip foarte ofticat.... Sf. Petru il ia de-o parte:
- Ce-i fiule? Care-i problema?
- Pai nu se poate dom’le, uita-te la mine! Am 35 de ani, sanatos, puternic, nu fumez, nu beau, nu sunt casatorit... seara ma culc linistitt, dimineata ma trezesc mort, in ceruri? Trebuie sa fie o greseala!
- Mmmm! Nu s-a mai intamplat pana acum, dar in fine, sa vedem ... cum zici ca te cheama fiule?
- Manivela, Grigore Manivela...
- Si ce meserie zici ca ai avut?
- Mecanic auto ...
- Aha, gata, uite, am gasit fisa ta ... pai s-a lamurit fiule, uite, aici scrie ca ai murit de batranete!
- De batranete ?!!? Cum de batranete?
- Pai da, ca am adunat orele de manopera din facturile tale, si a iesit ca ai 123 de ani!

Fişiere ataşate

jos guvernu`.jpg
pedros

Mesajde Africanu » Sâm Mar 31, 2012 11:55 am

Forum Harley: ofer 2000 Euro ptr coburi din piele cu franjuri si cat mai multe pin-uri posibile de la hoteluri de pe Route 66! Urgent!
Forum Harley: Cine ma poate ajuta in a pronunta corect toate orasele de pe Route 66? Urgent!
Forum Harley: Ajutor! Bitch a mea a sters memoria mobilului! Cunoaste cineva nr. de telefon al ACR-ului????
Forum Harley: Oferta speciala! “Captain America`s Tattoo” tatueaza toate nr. de telefon ale ACR-ului la pret special!!!
Forum Harley: Ajutor! Electra Glide a mea s-a umezit in ploaie. Trebuie sa merg la reprezentanta sau sau se ocupa ACR de caz?
Forum Harley: URAAAAA! Electra Glide a mea TUNATA a depasit o caruta!
Forum Goldwing: Cine stie daca in iunie mai gasesc lant de lumini ptr pomul de craciun ?
Forum Cagiva Elefant: De ce rad motociclistii BMW daca trebuie sa repar cate ceva pe marginea drumului???
Forum BMW-Paris-Dakar: De ce rad conducatorii Africa Twin daca trebuie sa repar cate ceva pe marginea drumului?
Forum Africa Twin: De ce repara conducatorii BMW-urilor vacile lor pe marginea drumului? Nu au ateliere acasa? Si, de ce sa uita atat de incruntati daca radem de ei?
Forum Ducati: 8000 km fara pana!!! ( Post sters de admin-ne putem minti si singuri)

Africanu
Africanu

Motocicleta: XRV 750 RD 07

Mesajde pedros » Mie Apr 04, 2012 9:59 am

Un tip care lucra la o fabrica de conserve, se plange psihiatrului:
- De trei saptamani sunt obsedat sa-mi bag penisul in taietoarea de castraveti.
Am visat asta noapte de noapte, apoi nu am mai putut dormi. La fabrica nu ma mai puteam concentra la nimic altceva. Ma gandeam mereu la acelasi lucru. Sa-mi bag penisul in taietoarea de castraveti .Ieri am facut-o!
- Dumnezeule, gafaie ingrozit psihiatrul si ce s-a intamplat?
- Am fost concediat.
- Si taietoarea de castraveti?
- A fost concediata si ea!
pedros

Mesajde Mihutz77 » Joi Apr 05, 2012 9:58 pm

Rockerii americani isi scriu cu rockerii rusi: "Noi suntem cei mai adevarati rockeri din lume, avem cei mai jerpeliti blugi, pe care nu ni i-am dat jos de 2 ani de zile. Avem cel mai slinos par si cele mai murdare tricouri, nu ne-am mai spalat de ani de zile...si ca sa va aratam cat de adevarati rockeri suntem noi, ne stergem la cur cu scrisoarea asta". Primesc raspuns de la rockerii rusi: "Rockerii adevarati nu se sterg la cur"
Mihutz77

Mesajde Mihutz77 » Joi Apr 05, 2012 10:00 pm

Banc mortal :-)

Incendiu mare la un spital. Ca de obicei, sosesc operativ SMURD-ul și pompierii.
Acționează organizat, se luptă cu flăcările, îşi fac treaba profesionist, sting incendiul si intervin pentru salvarea persoanelor aflate în pericol.
La urmă, seful formației raportează managerului de spital:
- Dle Doctor, operaţiunea a fost încheiată cu succes, au fost salvaţi aproape toţi, …doar la subsol, din cele trei persoane inconștiente găsite acolo, doar două am reuşit să le resuscităm,
una... din păcate, a murit. Ne pare rău..
Doctorul:
- Bai, voi sunteti nebuni ? La subsol se află morga..!
Mihutz77

Următorul

Înapoi la Evenimente