DONEZ Crash bar RD07 / RD07A

DONEZ Crash bar RD07 / RD07A

Mesajde Andry » Vin Mai 24, 2013 1:49 pm

Salutări,

Merg spre donaţie crashbarurile ce le-a avut motocicleta când am cumpărat-o, după model aş spune că sunt fabricate de Hepco & Becker.
Culoare neagră, stare de funcţionare şi estetică bună, s-ar putea ( nu sunt sigur ) să se potrivească şi pe RD04.
Le-am dat jos la câteva săptămâni după ce am cumpărat motocicleta, pentru că nu mi-a plăcut sistemul lor de prindere.
Le pot aduce la Nădrag, weekendul viitor.
Poze de când erau pe măgăreaţa mea :

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Oraş : Braşov

Andry

Motocicleta: XRV750 Gri-Negru

Re: DONEZ Crash bar RD07 / RD07A

Mesajde robert » Joi Iun 13, 2013 11:53 pm

Andry in cazul in care mai ai crash-bar-urile alea si nu-ti fac trebuinta mi-ar placea sa le port si eu o perioada fiindca oricum nu am alternativa momentan. Daca ai avea si prinderile pentru ele cu atat mai bine.
Merci de dinainte!
robert

Motocicleta: Africa Twin

Mesajde Andry » Vin Iun 14, 2013 9:12 am

Prinderi nu are separate, se prinde cu şuruburile deja existente pe motor, în faţă de prinderea scutului şi de câte o ureche de prindere a radiatoarelor, iar în spate de suportul motor, aşa cum arată şi în poze.
Trimite-mi adresa ta prin PM sau SMS şi o să ţi le expediez când pot, încerc cât mai curând. Curier sau Poştă ?
Andry

Mesajde robert » Vin Iun 14, 2013 10:28 am

Gata, zoom-uii pozele si observai prinderile. In conditiile date, o sa le las sa le trimiti cuiva care nu tranteste mobra si le vrea doar pentru ca arata bine pe motocicleta. Eu mai astept sa ma reglez putin si o sa-i rog pe baeitii de la HD sa-mi faca o pereche de crash-bar-uri pentru trante.
Oricum, multumesc frumos!
Robert
robert

Motocicleta: Africa Twin

Mesajde Andry » Vin Iun 14, 2013 12:25 pm

Bine amigo, aşa să fie ! Te ajută dacă o mai culci prin parcare, sunt practice pentru asfaltişti, dar în offroad şi mai ales la stilul meu nu fac faţă ~x(
PS: Trimite-mi un beep sau samfing, nu am salvat numărul tău de telefon şi la câte numere noi am prin Call Log nici nu-l pot nimeri (-){[}}=
Andry

Mesajde Andry » Mie Aug 07, 2013 1:21 am

Au ajuns la Marian Brăileanu' , sper să le poarte numai de fantezie şi să nu le atingă nici praful, darămite zgârieturile (-)cla|cla
Andry

Înapoi la Accesorii